KE SKVĚLÉ RYBĚ PĚKNÉ VÍNO, KVALITNÍ OLEJ A NEJLEPŠÍ KOŘENÍ... 

VÍNO / OLEJ / KOŘENÍ

Jsme hrdým prodejcem vín z rodinného vinařství Měřínský. V naší nabídce naleznete bílá suchá vína, oranžové nefiltrované a Pét-Nat odrudy Cabernet Moravia.

Všechna vína v nabídce jsou suchá, chlazená na správnou teplotu v naší vinotéce. 

Naše nejúspěšnější ( a i my ho milujeme) ;) Veltlínské zelené ORANŽOVÉ. Nefiltrované víno. Svou barvu získalo díky starému výrobnímu postupu a dozráváním po dobu jednoho roku ve speciálních akátových sudech na oranžová vína.

PÉT-NAT neboli přírodní bublinky. Mošt byl stočen do lahve, kde dokvasil. V chuti je zcela suchý a osvěžující. Bez přidání čehokoli!!! 100% přírodní. Velmi osvěžující nápoj s nižším obsah alkoholu.

V pestré nabídce výběrových olivových olejů najdete kvalitní oleje ze španělské farmy Casas de Hualdo, z italské farmy Marina Colonna nebo fantastické chorvatské oleje z farmy Chiavalon.

Ke kvalitní rybě patří kvalitní koření. Proto jsme do naší nabídky zařadili jednodruhové koření a kořenící směsi od českého výrobce Koření od Samuela. Všechny kořenící směsi jsou BEZ obsahu glutamátů a přidané soli.

Oleje ze semen a ořechů jsou plnohodnotnou náhradou za olivový olej. Oleje z české produkce značky Bohemia Olej jsou za studena lisované, proto obsahují cenné vitamíny a minerály. Jsou výborné do studené kuchyně, ale i teplé kuchyně. 

Nejste fanouškem vinného balzamika pro jeho ostřejší chuť? Tato jablečná balzamiková redukce je pro Vás správnou volbou. Zcela BIO! ze 100% jablečného moštu. 

Do našeho sortimentu jsme zařadili zrnkovou kávu z malé dobříšské pražírny Coffee Now. K dostání v 0,5 kg sáčcích. 

V doplňcích naleznete skleněné špunty na víno pro opakované použití. V barevném provedení rose gold, čiré sklo, černé sklo. A dále v kombinaci sklo a tmavé dřevo.

Dále nabízíme dárkové tašky na lahve a vývrtky.

Pro ty z Vás, kteří si chtějí vyzkoušet přípravu SUSHI v domácích podmínkách,

 nabízíme širokou škálu surovin a doplňků.